Molim vas!!

Go down

Molim vas!!

Post  Alex1202 on 13.08.08 16:09

Moze li mi neko detaljno objasniti kako se prave ti je**** sigovi,znam da moze preko photoshopa,ali nemam pojma kkao to urediti,od jedne proste slike napraviti nesto...!?!?!?!? Rolling Eyes
Alex1202

Number of posts : 41
Registration date : 2008-08-13

View user profile

Back to top Go down

Re: Molim vas!!

Post  Swatkica on 13.08.08 18:31

ehhhh tako je postavi se pitanje i evo ja cu da se potrudim da ti odgovorim....

Ovako signature ti je slika koja se stavlja u potpise....Moze se raditi u bilo kojem programu za obradu slika s tim da je photoshop najbolje (meni nije, pretesko je). Za početnike i nije bas preporucljivo da rade u photoshopu jer je komplikovan....Hmmm to sto je neko rekao malo prije da je sig bezze malo posvijetli i tam vam sliku eto siga...Nije tačno ...Za sig kad oces napraviti dobar moras se i potruditi evo ja sam ovaj sig za takmičenje na travian forumu SOTW radila cijeli dan do naveče do jedan sat i opet mu puno toga fali i znam,,..To da neko radi sig da se pohvali da je nes uradiso je cista glupost...Jer ja iskreno radim to sto volim i eksperimentisanje po programima za obradu slika mi je nesto najdraze...Tako da nije tačno ni prvo ni drugo sto je neko maloprije naveo u fanartu....eh dalje za izradu siga prvo moras da se dobro upoznas sa programom pa da eksperimentises i onda da pocnes ozbiljno....Za uspjesnost izrade najveci doprinos daju TUTORIJALI kojih imate na izvoz....Mozete ih naci svagdje a bice postavljeni neki i ovdje.... I da najbitnije da se ima smisla za estetiku i oštro oko....Eto ja vam se napisa a moji sigovi nisu bas savrseni...To je zato jer ne čitam tutove i ne radim u PS...a ko god ih cita vjerujte da napravi nesto prelijepo uvijek....

Nadam se da sam ti pomogla bar malo da skuzis ako te jos sta interesuje pitaj:) cat
Swatkica
Admin

Number of posts : 48
Registration date : 2008-08-12

View user profile http://fanart.forumotion.co.uk

Back to top Go down

OK!

Post  Alex1202 on 14.08.08 0:39

Ahhh,tesko je,ali valjda sam skonto nesto,ali me neki ljud nerviraju sto se hvale time ko da su napravili svecko cudo..jbt,ali nisam rekao za tebe,a i na forumu traviana ima toga,a na Srbijanskom da ne pricam.
Alex1202

View user profile

Back to top Go down

Post  Alex1202 on 14.08.08 1:11

Onda,s kojim programom to trebam radit?Koji je ovako dobar a nije bas komplikovan???
Alex1202

View user profile

Back to top Go down

Post  Swatkica on 14.08.08 10:46

meni je najbolji program sto ja radim photo studio ali on nije bas tako da iam sve kao photoshop....nije ti ni paint.net los:)
Swatkica
Admin

Number of posts : 48
Registration date : 2008-08-12

View user profile http://fanart.forumotion.co.uk

Back to top Go down

Post  pul3kk's_padavan on 14.08.08 11:21

Ma ja ne citam tutove i to mi je problem... Mad
pul3kk's_padavan

Number of posts : 24